Rada dla nieśmiałych mężczyzn

» Opublikowane przez Wrz 9, 2015 w Feromony dla kobiet | 0 komentarzy

Rada dla nieśmiałych mężczyzn

Postęp technologiczny ma wiele bardzo dobrych skutków dla świata i oczywiście dla samych ludzi. Dzięki niemu żyje nam się lepiej, mamy dostęp do przeróżnych dóbr, o których kiedyś nawet nie moglibyśmy pomarzyć. Niestety, postęp ten niesie za sobą również negatywne skutki, o których nikt wcześniej nie myślał. Kiedyś, kiedy w domach nie mieliśmy komputerów i nawet nie śniliśmy o smartfonach, czy Internecie, życie przeciętnego nastolatka wyglądało zupełnie inaczej. Młodzi chłopcy spędzali przede wszystkim wiele godzin na podwórkach, bawiąc się wspólnie i grając w piłkę. Nikt nie miał żadnych problemów z socjalizacją, nawet nie pomyślałby o tym. Ludzie z dużo większą łatwością łączyli się w pary i przede wszystkim mieli możliwość poznania swojej drugiej połowy na imprezach, czy dyskotekach.

Dzisiaj młody człowiek praktycznie nie wychodzi z domu. Prosto ze szkoły najczęściej udaje się na zajęcia sportowe lub pozalekcyjne, a następnie wraca do mieszkania. Dzieci nie bawią się już wspólnie na podwórku i nie grają w piłkę, tylko całe dnie spędzają na nauce i surfując po Internecie, lub uczestnicząc w dyskusjach na portalach społecznościowych na swoich smartfonach. Coraz częściej w pary młodzi łączą się właśnie przez Internet, na przeróżnych portalach randkowych.
Niesie to za sobą niestety złudne skutki. Młodzi ludzie nie potrafią zachowywać się w towarzystwie i są coraz częściej po prostu nieśmiali. Randka jest dla nich bardzo trudnym wydarzeniem. Dziewczyny oczekują od chłopców przejęcia inicjatywy, a ci nie są w stanie tego uczynić. W bardzo zgrabny sposób wykorzystują tę sytuację producenci kosmetyków, szczególnie perfum z domieszką feromonów. Reklamują oni swoje produkty jako idealne właśnie dla takich osób, które są nieśmiałe i czują się niedostrzegane w towarzystwie.

Użycie perfum z feromonami sprawia, że zupełnie inaczej zaczyna nas odbierać płeć przeciwna. Stajemy się bardziej widoczni i bardziej atrakcyjni. Feromony działają bowiem silnie pobudzająco i podniecająco. Niektórzy przypisują im również moc przynoszącą miłość i zakochanie. Wiele osób, które stosuje takie perfumy twierdzi, że po ich użyciu czują się wspaniale. Na ulicy inni zwracają na nich uwagę i oglądają się za nimi, a w trakcie spotkań są bardziej słuchani i oblegani. Warto jest więc eksperymentować i spróbować swoich sił w podrywaniu płci przeciwnej po użyciu feromonów syntetycznych. Jeżeli czujemy się niezauważalni, jest to produkt właśnie dla nas. Takie kosmetyki produkowane są przez wiele firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Nie są one specjalnie drogie, każdy może sobie pozwolić na niewielki flakonik. Przy zakupie warto jest jednak porównać zawartość stężenia feromonów w danym produkcie, aby wybierać te o najsilniejszym. W przeciwnym razie, mogą one bowiem nie zadziałać tak, jak byśmy tego oczekiwali. Perfumy z feromonami najłatwiej jest kupić przez Internet, ale można je także wybrać w sklepach stacjonarnych, w galeriach handlowych.

Dodaj komentarz