Poprawa relacji międzyludzkich

» Opublikowane przez Paź 28, 2015 w Feromony dla kobiet | 0 komentarzy

Poprawa relacji międzyludzkich

Te relacje międzyludzkie. Te nierzadko trudne relacje. No, ale trzeba. Nie ma wyjścia – czy tego chcemy czy też nie, przebywamy wśród ludzi. A są takie sytuacje, kiedy musimy ludzi nakłonić do czegoś. Albo uwieść osobę płci przeciwnej.

Szczególnie relacje damsko-męskie bywają przedmiotem zainteresowania. Jak poprawić sobie notowania u płci przeciwnej. I z tego powodu sięgamy po różne rozwiązania.

Na te i na inne problemy rozwiązaniem są feromony. Substancje takie jak Androstenol, Androsteron oraz Androstenon mają na celu kuszenie osoby płci przeciwnej. Człowiek wydziela pewną ilość tych feromonów. Ale można zwiększyć ich intensywność. Jak? Kupując syntetyczne feromony. Istnieje dziś możliwość wytworzenie feromonów w warunkach laboratoryjnych. I w dodatku mają one identyczną strukturę jak te naturalne. Feromony te służą nie tylko przyciąganiu osobników płci przeciwnej. Pozwalają również wyznaczyć przywódcę w stadzie.

Feromony mogą być wykorzystywane w celu poprawy relacji międzyludzkich. Korzystać z nich mogą wszelkiego rodzaju akwizytorzy oraz przedstawiciele handlowi. Wyobraźmy przedstawiciela handlowego, który jest mężczyzną. Stara się on zaoferować towar jakiejś miłej pani. Jeżeli spryska się feromonami to jego szanse znacznie wzrosną. Będzie mu znacznie łatwiej zaoferować swój towar lub usługę. Podobnie sytuacja może wyglądać przy wszelkiego rodzaju negocjacjach. Tutaj również osoba atrakcyjna może osiągnąć więcej. Może wywołać pozytywny efekt na drugiej osobie.

W relacjach międzyludzkich pomaga pewność siebie. A będzie to efekt uboczny spryskania ciała feromonami. Bycie to takie zaostrzenie efektu. Tak więc nie tylko poderwiemy kobietę bądź mężczyznę naszych marzeń. Będziemy generalnie spędzać więcej czasu wśród ludzi. I będzie nam ich łatwiej nakłonić do ustępstw.

Feromony mogą być czymś co nam pomoże w interesach. Ale przecież nie tylko w nich.

A jaki może mieć wpływ użycie feromonów w szkole? Oczywiście oprócz tego, że na przerwach częściej będziemy mieli z kim rozmawiać. Czy podczas sprawdzianów lub odpowiedzi ustnych może nam to pomóc? Ciekawe zagranie. Słyszy się czasem ciekawe opowiadania. Jak to na studiach dziewczęta przyszły na egzamin ubrane w określony sposób. Na przykład ubrały się na czerwono w dniu egzaminu. A oburzony egzaminator mówi, że to nie on lubi jak panie są ubrane na czerwono, tylko kto inny. Ale wracając do tematu. Feromony mogą wywrzeć odpowiednie wrażenie na nauczycielu. I nie tylko na zwykłym nauczycielu. Mogą na wychowawcy klasy lub nawet na dyrektorze szkoły. Tak więc dzięki temu możemy osiągnąć różne ustępstwa.

I wyodrębniono feromony. Substancje mające na celu czynienie nas atrakcyjniejszymi. Lekarstwo na nieśmiałość czy brudny trik mający na celu ułatwienie nam władzy nad ludźmi. Ech, to już jest zależne od intencji oraz charakteru osoby, która po nie sięgnie. Niestety, mogą one dawać dużą władzę. Ale do pewnych granic. To nie jest tak, że osoba, która się nimi spryska będzie miała całkowitą władzę nad innymi.

Dodaj komentarz